Laureaci ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Święta rodzina".




Kategoria I dzieci trzyletnie: 

I MIEJSCE : Helena Kowalska, Miejskie Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka,  Sokołów Podlaski, op. Anna Przesmycka-Krysiak, 

II MIEJSCE: Dawid Małko, Przedszkole w Grochowie oddział  Zamiejscowy w Czerwonce, op. Monika Grabowska-Sobolewska

III MIEJSCE: Mieszko Szczubełek, Przedszkole, Sadowne, op. Ewa Rowicka

WYRÓŻNIENIA:

  1. Mateusz Moczulski, Szkoła Podstawowa i Punkt Przedszkolny, Perlejewo, op. Mirosława Zalewska
  2. Kacper Żeleźnicki, Gminne Przedszkole, Miedzna, op. Małgorzata Łukaszewicz-Ufnal

Kategoria II dzieci czteroletnie: 

I MIEJSCE: Lena Kalbarczyk, Przedszkole, Sadowne, op. Ewa Rowicka

II MIEJSCE: Martyna Jaźwińska, Szkoła Podstawowa, Łempice, op. Dorota Golińska

III MIEJSCE: Apolonia Wierzbicka, Szkoła Podstawowa, Perlejewo, op. Mirosława Zalewska

WYRÓŻNIENIA:

  1. Kornelia Turemka, Gminne Przedszkole, Miedzna, op. Małgorzata Łukaszewicz-Ufnal
  2. Joel Januszewski, Przedszkole „Leśna Polana”, Bielsk Podlaski, op. Magdalena Januszewska
  3. Karolina Sklinda, Szkoła Podstawowa, Łempice, op. Dorota Golińska
  4. Adam Kosowski, Katolickie Przedszkole Św. Antoniego, Węgrów, op. Olga Jagodzińska

Kategoria III dzieci pięcioletnie:

I MIEJSCE: Zuzanna Twarowska, Szkoła Podstawowa, Perlejewo, op. Mirosława Zalewska

II MIEJSCE: Natalia Kondrat, Przedszkole na Hołowiesku,  Bielsk Podlaski, op. Aneta Osipczuk

III MIEJSCE: Izabela Gnatowska, Szkoła Podstawowa,  Łempice, op. Dorota Golińska

WYRÓŻNIENIA:

  1. Adam Chodowiec, Miejskie Przedszkole nr 4 „Leśna Kraina”, Sokołów Podlaski, op. Magdalena Chomać
  2. Błażej Moczulski, Szkoła Podstawowa i Punkt Przedszkolny, Perlejewo, op. Mirosława Zalewska
  3. Karina Izdebska Miejskie Przedszkole nr 2, Sokołów Podlaski, op. Małgorzata Czapska
  4. Katarzyna Radziszewska, Szkoła Podstawowa, Perlejewo, op. Mirosława Zalewska

Kategorii IV dzieci sześcioletnie:

I MIEJSCE: Adam Gumieniak, Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Bielsk Podlaski, op. Beata Niewińska, Agnieszka Kośko

II MIEJSCE: Aleksandra Kosińska, Zespół Szkół im. Armii Krajowej, Brańsk, op. s. Urszula Kasprzak

III MIEJSCE: Alicja Macfałda, Przedszkole Niepubliczne „Tęcza”,  Katowice, op. s. Barbara Madej

WYRÓŻNIENIE

  1. Lena Gałecka, Miejskie Przedszkole nr 4 „Leśna Kraina”, Sokołów Podlaski, op. Magdalena Chomać,
  2. Liliana Zawadzka, Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Bielsk Podlaski, op. Beata Niewińska, Ewa Dmitruk
  3. Pola Wigda, Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Bielsk Podlaski, op. Beata Niewińska, Ewa Dmitruk
  4. Zosia Goliszewska, Miejskie Przedszkole nr 3, Sokołów Podlaski, op. Grażyna Jarosz
  5. Amelia Kryńska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Rudka, op. Wasilewska Wioleta.
  6. Liliana Śledziewska, Przedszkole na Hołowiesku, Bielsk Podlaski, op. Wioletta Wróblewska
  7. Nikola Roguska, Przedszkole Nr 2 „Pod Słoneczkiem”, Węgrów, op. Monika Kałuska
  8. Aleksandra Godlewska, Miejskie Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka, Sokołów Podlaski, op. Anna Przesmycka-Krysiak

Kategoria V praca z rodziną

I MIEJSCE:  Franciszek Myszka, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka” , Sokołów  Podlaski, op. Jolanta Celińska

II MIEJSCE: Oliwia Wojtala, Niepubliczne Przedszkole „Pociecha”, Raszyn, op. Marta Grzegorczyk

III MIEJSCE: Emilia i Mateusz Steć, Katolickie Przedszkole Św. Antoniego, Węgrów, op. Agnieszka Steć

WYRÓŻNIENIE

  1. Jan Kosieradzki, Przedszkole w Grochowie, oddział Zamiejscowy, Czerwonka, op. Monika Grabowska-Sobolewska
  2. Zuzanna Rusinek, Miejskie Przedszkole nr 2, Sokołów Podlaski, op. Jolanta Celińska
  3. Emilia Malinowska, Miejskie Przedszkole nr 2,  Sokołów Podlaski, op. Anna Marciniak
  4. Kacper Krzeszowiec, Katolickie Przedszkole Św. Antoniego, Węgrów, op. Justyna Krzeszowiec

 

 

Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody i dyplomy będą dostarczone w najbliższym czasie.